צימרים לפי שעה - השוואת מחירים

צימרים לפי שעה מאופיינים במספר פרמטרים ייחודיים ושונים מצימרים רגילים. בשונה ממקומות לינה אחרים שבהם נהוג למצוא אבזור עשיר בתוך הצימר ומחוצה לו כמו גינה גדולה ומרווחת, בריכה, פינת מנגל, נדנדות וכדומה. 

הדגשים

בצימרים לפי שעה הדגש הוא בעיקר על פנים הצימר ונוחות הזוגות המתארחים. ניתן למצוא מיטה מפנקת במיוחד ומרווחת, טלווזיה שניתן לצפות בה מתוך המיטה, פינת קפה עם כל האבזור המתבקש ומקלחת שירותים צמודים.

הבדלים

הבדל נוסף ומשמעותי בין לינה רגילה לצימרים לפי שעה הוא כל נושא הדיסקרטיות החשובה מאוד לזוגות המתארחים. הצימרים ממוקמים בצורה כזו שלא ניתן יהיה לשמוע בחוץ את הזוג, הרכבים של בני הזוג המתארחים מוסתר בחנייה צמודה. בדרך כלל האינטרקציה של המתארחים עם הבעלים היא רק דרך הטלפון ולא מפגש פנים אל פנים וכדומה.

מחירים

בצימרים לפי שעה נהוג להשכיר את היחידה/הצימר כפי שמשתמע מהשם לפי שעות ולא לפי לילות. המחירים נעים בין 150 ש"ח 3 שעות לבין 350 ש"ח ל 3 שעות. כמובן שהמחיר לשעה יורד בהתאם למספר השעות שלוקחים. לצורך השוואה בצימרים רגילים המחירים נעים בין 500 ש"ח לילה באמצ"ש ועד 1200 ש"ח בסופ"ש וצפונה…

סיכום

לסיכום מומלץ מאוד לזוגות המחפשים מספר שעות של שקט שלווה והנאה, לשקול ברצינות את כל נושא הצימרים הדיסקרטיים לפי שעות. היתרונות הם קצת מספר שעות של שחרור מלחצי היום יום ןבמחירים חסרי תחרות…

ממליצים בחום לנווט באתר שלנו לאב צימר, לצפות בתמונות ולבחור מתוך המגוון העצום את הצימרים המתאימים לכם ביותר.

חופשה משחררת ומרגיעה.

צוות אתר לאב צימר – lovezimmer.co.il